Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Sukcesy naszych studentów, absolwentów i pracowników

Kongres Rynku Kapitałowego 7 Kongresowi Rynku Kapitałowego towarzyszył konkurs na referat naukowy, w którym dwa pierwsze miejsca zajęły zespoły pracowników WNEiZ US.

Hanna Bakuniak Dwa miesiące temu pisaliśmy o niesamowitym wyczynie studentki naszego Wydziału, Hanny Bakuniak, która w sierpniu tego roku wraz z Aleksandrą Bednarek pokonała wpław 34 kilomentry zimnych wód Kanału Catalina. Wyczyn ten został doceniony w świecie pływania. W ogłoszonych niedawno przez organizację World Open Water Swimming Association nominacjach do nagrody pływaczki roku znalazły się obie przedstawicielki Polish Ogrodnik Team.

Polska Przeprawa Stulecia to projekt mający na celu pokonanie wpław Kanału Catalina oraz Jeziora Tahoe. Kanał Catalina zwany też kanałem La Manche Ameryki to ponad 33km pływania w zimnych wodach Pacyfiku. Jes to też jedna z najbardziej popularnych przepraw długodystansowych na świecie, wchodząca w skład Korony Oceanów (pływacki odpowiednik Korony Ziemi realizowanej przez wspinaczy). Przeprawa przez Jezioro Tahoe to zaś kolejny krok do zdobycia Korony Jezior Świata Bogusława Ogrodnika.

SKwPAbsolwent WNEiZ a obecnie pracownik naukowy Instytutu Rachunkowości - pan mgr Michał Hendryk otrzymał nagrodę I stopnia im. Zbigniewa Messnera za pracę magisterską w konkursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce na najlepsze prace naukowe z dziedziny Rachunkowości.

Brydż Członkowie drużyny AZS US w konkurencji teamów uniwersyteckich zdobyli złoty medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym, które odbyły się w dniach 15-17 marca 2018 w Chorzowie. W zwycięskiej drużynie grali: Jacek Batóg (WNEiZ US), Wojciech Bondarewicz (WM-F), Marcin Dziembor (WF) oraz Paweł Stężała (SWF).

Jak do nas trafić


mapa wneiz