Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Sukcesy naszych studentów, absolwentów i pracowników

Brydż W Akademickich Mistrzostwach Polski w brydżu sportowym reprezentacja Uniwersytetu zdobyła złoty medal w turnieju par (po raz pierwszy!) i II miejsce w klasyfikacji generalnej wśród uniwersytetów. W drużynie US wystąpili m. in. prof. Jacek Batóg i student WNEiZ Radosław Maćczak.

KNR Storno W dniach 3-5.04.2017 r. reprezentanci Koła Naukowego Rachunkowości "Storno" z sukcesem wzięli udział w XVI Konkursie Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych oraz w XVI Ogólnopolskiej Konferencji Adeptów Rachunkowości.

Pierwszy Milion W konkursie "Pierwszy Milion" organizowanym dla dla studentów uczelni Szczecina, I i II miejsce zajęli studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US: p. Mateusz Winczo (I miejsce) i p. Dominika Topol (II miejsce).

NCN Narodowe Centrum Nauki ogłosiło listę laureatów konkursów grantowych. Wśród beneficjentów - pracowników naukowych Uniwersytetu Szczecińskiego jest również dr inż. Anna Borawska z Instytutu Informatyki w Zarządzaniu.

EU-XCEL 2016 25.10.2016 r. w Monachium, międzynarodowy zespół “Mahoo”,  w składzie którego jest dwoje doktorantów Instytutu Informatyki w Zarządzaniu,   zdobył pierwsze miejsce w finale europejskiego programu przedsiębiorczości EU-XCEL zainicjowanego przez Horizon 2020 i Europe Startup.

Jak do nas trafić


mapa wneiz