Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Dla szkół

Wykładowcy Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przygotowali bogatą ofertę wykładów otwartych dla uczniów szkół średnich, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś ciekawego z obszarów, którymi zajmujemy się na Wydziale, czyli ekonomii, zarządzania, marketingu, finansów, rachunkowości czy informatyki.
Będzie to również okazja, aby poznać wykładowców naszego Wydziału, zobaczyć jak wygląda Wydział i poczuć atmosferę akademicką. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykładów otwartych: pdf Wykłady otwarte

Zachęcamy nauczycieli, którzy chcieliby przyjść z młodzieżą na wybrany wykład, do kontaktu z p. Anną Jankowską, pod nr tel. 91 4441904 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub bezpośrednio z wykładowcą (dane kontaktowe znajdują się w tabeli obok nazwiska wykładowcy) w celu ustalenia terminu i szczegółów spotkania, które może być zorganizowane na naszym Wydziale, lub w razie potrzeby, na terenie szkoły średniej.



Sektor usług  nowoczesnych w Szczecinie Wydział Obsługi Inwestorów i Biznesu Urzędu Miasta Szczecin wydał nowy folder adresowany do młodzieży i pomagający w  zaplanowaniu   kariery  zawodowej pt. Szczecin - Twoje miejsce - Twoja przyszłość.

Czytelnik znajdzie tu opis branży nowoczesnych usług, która rozwija się w Szczecinie bardzo dynamicznie. Dowie się, jakie kompetencje należy rozwijać, aby łatwiej poradzić sobie na rynku pracy, a także przeczyta o zaletach studiowania i pracy w Szczecinie.

pdf Folder 'Sektor usług nowoczesnych w Szczecinie'

Jak do nas trafić


mapa wneiz