Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

konserwacja w dniu 12.12.2017 r. w godz. 7:30 do 9:00 zaplanowane są prace konserwacyjne w serwerowni US. W związku z tym mogą nastąpić chwilowe przerwy w dostępie do usług Web (e-Dziekanat, ERK, e-Studia, itp.), w tym do systemu webmail.univ.szczecin.pl. Za utrudnienia przepraszamy. .
Uczelniane Centrum Informatyczne
Konkurs 'Zdrowy student' Zachęcamy studentów I i II stopnia Uniwersytetu Szczecińskiego do wzięcia udziału w Projekcie ”ZDROWI STUDENCI 2018” w ramach Konkursu „Małe granty dla zrównoważonego rozwoju”. Projekt finansowany jest przez Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA. .

Akcja mikolajkowa W dniu 05.12., tuż przed Mikołajkami, studenci z 1,2 roku Ekonomii i 1 roku Zarządzania wzięli udział w akcji mikołajkowej dla ubogich i niepełnosprawnych dzieci.

Akademickie Biuro Karier Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego proponuje udział projekcie „Aktywnie Buduj Karierę”, umożliwiającego badanie własnego charakteru oraz zaprojektowanie przyszłości zawodowej.

FinSem Serdecznie zapraszamy pracowników naukowo-dydaktycznych i uczestników studiów doktoranckich na kolejne  seminarium naukowe FinSem WNEiZ, które odbędzie się 21.12 (czwartek) o godz. 12.00.

Marketing i rynek W ostatnim numerze czasopisma Marketing i Rynek (11/2017) zostały opublikowane artykuły wieńczące ogólnopolską konferencję „Społeczna odpowiedzialność biznesu - perspektywa zarządzania i ekonomii”, zorganizowaną przez pracowników Katedry Zarządzania Kapitałem Ludzkim WNEiZ US.

Konkurs prac magisterskich/dyplomowych Ogłoszono listę laureatów Konkursu Dziekana WNEiZ na najlepszą pracę magisterską / licencjacką za rok akad. 2016/2017.  pdf Lista laureatów
logo WNEiZ US Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Zarządzanie Wartością Przedsiębiorstwa 2018”, która odbędzie się w dniu 17.05.2018 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

logo Koło Analiz Gospodarczych Koło Naukowe Analiz Gospodarczych ogłasza zbiórkę dla schroniska bezdomnych zwierząt w Dobrej Szczecińskiej. pdf Szczegóły akcji
Brydż Zapraszamy na zajęcia sekcji brydżowej. Spotkania  odbywają się  w środy o godz. 17 w sali 06. Więcej >>>

Jak do nas trafić


mapa wneiz