Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

Projekt międzynarodowy PEESA III Podczas spotkania projektowego PEESA III (18-21.06.2018), nawiązano współpracę międzynarodową między Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US i Hochschule Flensburg, Niemcy. Celem spotkania było ustalenie harmonogramu współpracy zmierzającego do podpisania Memorandum of Understanding a także umowy w ramach programu Erasmus+.

Konkurs prac magisterskich 2.07.2018 r. o godz. 10.00 w sali 126 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Projekt międzynarodowy PEESA III W dniach 18-21.06.2018 roku w Hochschule Flensburg, Niemcy odbywa się kolejne spotkanie interkontynentalnego projektu PEESA III. Tematem przewodnim jest wykorzystanie narzędzi ICT w programach nauczania.

21 czerwca Chór Uniwersytetu Szczecińskiego zainauguruję trasę koncertową II Letniego Koncertu Uniwersyteckiego.
Tak jak przy I edycji chór US wystąpi pod batutą światowej gwiazdy - słynnego brytyjskiego kontratenora i dyrygenta - specjalisty od muzyki dawnej - prof. Paula Esswooda, który jednocześnie pełni zaszczytną rolę dyrektora artystycznego cyklu koncertów.

Szczęście WNEiZ PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM SZCZĘŚCIEM.  Badanie: "Szczęście WNEiZu"
Studenci grupy 410 kierunku Ekonomia, specjalność Analizy Gospodarcze będą wdzięczni za wsparcie i wypełnienie elektronicznej ankiety dot. poczucia szczęścia wsród społeczności akademickiej naszego Wydziału.

Akademickie Biuro Karier Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego proponuje udział projekcie „Aktywnie Buduj Karierę” dla studentów ostatnich lat studiów I i II stopnia.

IAI PHP CAMP Tylko raz w roku pojawia się okazja na bezpłatne warsztaty programowania w ramach IAI PHP CAMP. IAI PHP Camp #2 to wyjątkowe, zupełnie bezpłatne warsztaty programowania prowadzone nie przez teoretyków, ale doświadczonych programistów.

Letnie praktyki badawcze 2018 Już po raz czternasty organizowane są Letnie Praktyki Badawcze dla studentów i doktorantów - interdyscyplinarne wakacyjne warsztaty wykorzystujące badania naukowe i matematyczny sposób myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów biznesowych.

projekt PEESA3 It is a great pleasure to invite you to participate to the joint event:
11th International Conference on Engineering and Business Education (ICEBE)
7th ICIE – International Conference on Innovation and Entrepreneurship
PEESA III – Personalised Engieneering Education in Southern Africa (Capacity Building in Higher Education)
to be held in Szczecin, Poland, 15 - 19 October 2018.

Uniwersystet Lappenranta Lappeenranta University of Technology (Finlandia) zaprasza studentów WNEiZ do wzięcia udziału w szkole letniej w dniach 16.07-10.06.2018. pdf Szczegółowe informacje

Jak do nas trafić


mapa wneiz