Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

Erasmus Day PRACOWNICY I STUDENCI! Już w następny wtorek (24.01) w sali studiów doktoranckich (s. 126),  na naszym Wydziale odbędzie się ERASMUS DAY!

Rowna Firma 2017 Koło Naukowe 'Biznes Innowacje Networking' działające na Wydziale organizuje w tym roku kolejną, piątą już edycję Plebiscytu 'Równa Firma', w której nagradzane są firmy społecznie odpowiedzialne z województwa zachodniopomorskiego.

seminarium naukowe FinSem WNEiZ Uprzejmie informujemy,  że kolejna prelekcja w ramach FinSem odbędzie się 10.02 o godz. 10.00 w s.203 MBA.

logo Szczecin Jest okazja zrobić porządek na terenie po drugiej stronie ul. Mickiewicza,  vis-à-vis Naszego Wydziału. A to wszystko za sprawą PROJEKTU zgłoszonego przez mieszkańców Pogodna do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2017.

Koło Naukowe  Rachunkowości UMK Toruń Koło Naukowe  Rachunkowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, zaprasza studentów kierunków ekonomicznych do  udziału w  Ogólnopolskim Konkursie  Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych.

logo WNEiZ US 19 grudnia 2016 r. Prezydium Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów Naukowych zatwierdziło uchwałę sekcji ekonomicznej Centralnej Komisji o nadaniu Wydziałowi Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US pełnych uprawnień akademickich w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse.

Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie Rozpoczęto rekrutację na stypendia państwowe Federacji Rosyjskiej przeznaczone na naukę w rosyjskich uniwersytetach, na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim.

logo US Pod adresem: www.galeriaus.usz.edu.pl jest dostępna galeria zdjęć dokumentująca wydarzenia organizowane na Uniwersytecie Szczecińskim.
Universum Career Test Akademickie Biuro Karier US zaprasza do udziału w Teście Kariery Universum, który pomoże  zastanowić się nad  kolejnymi krokami po ukończeniu studiów.  Szczegóły >>>
logo US W dniu 8.12.2016 r. w Rektoracie Uniwersytetu Szczecińskiego odbyła się uroczysta promocja doktorów habilitowanych i doktorów.

Jak do nas trafić


mapa wneiz