Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Konkursy na prace naukowe

Konkurs PAN Komitet Nauk o Finansach PAN ogłosił X edycję konkursu na najlepszą pracę z zakresu finansów za rok 2016. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób zajmujących się problematyką szeroko rozumianych finansów.

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce organizuje XII edycję Konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu.

Towarzystwo Ekonomistów Polskich Towarzystwo Ekonomistów Polskich jest organizatorem VII edycji Konkursu 'Młody Ekonomista'. W tym roku uczestnicy w pracach konkursowych zmierzą się z tematem „Znaczenie członkostwa w UE dla polskiej gospodarki”.

Konkurs 'Teraz Polska Promocja' Rozpoczęła się XI edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską z zakresu konkurencyjności i innowacyjności gospodarki polskiej, marketingu terytorialnego i narodowego.

PTE oddział Koszalin Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Koszalinie ogłosił XXII edycję konkursu na najlepsze prace dyplomowe i magisterskie obronione w roku akad. 2016/2017 i podejmujące problemy badawcze związane z Pomorzem Środkowym.

Jak do nas trafić


mapa wneiz