Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Konkursy na prace naukowe

konkurs zaprojektuj_monete Konkurs polega na przygotowaniu propozycji projektu graficznego awersu i rewersu monety kolekcjonerskiej o nominale 10 zł z okazji przypadającej w 2018 r. 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

konkurs_multimedialny Konkurs polega na przygotowaniu filmu, animacji lub innej pracy multimedialnej na temat: „Złoty interes: Korzyści z posiadania przez Polskę własnej waluty” i wysłaniu jej w sposób określony w Regulaminie konkursu do 9 czerwca 2017 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PTE oddział Koszalin Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Koszalinie ogłosił XXII edycję konkursu na najlepsze prace dyplomowe i magisterskie obronione w roku akad. 2016/2017 i podejmujące problemy badawcze związane z Pomorzem Środkowym.

Urząd Patentowy RP Urząd Patentowy RP ogłasza XV edycję Konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej. Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszej pracy naukowej na temat związany z własnością intelektualną, w tym z jej ochroną, zarządzaniem i marketingiem.

Konkurs Prezesa NBP Po raz X ogłoszony został Konkurs o nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych. Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania studentów polskich uczelni tematyką makroekonomii i finansów, a w szczególności polityki pieniężnej i rynków finansowych.

Jak do nas trafić


mapa wneiz