Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Baza praktyk

PZU Dołącz do płatnego Programu Ambasador i zdobądź cenne doświadczenie promocyjno-organizacyjne wspierając działania wizerunkowe PZU na uczelniach i w mediach społecznościowych.

Freedomes Firma Freedomes proponuje praktykę w dziale projektów.
pdf Szczegóły
CK Mielno Centrum Kultury w Mielnie oferuje bezpłatne praktyki studentom podczas wakacji 2017 r. (co najmniej 1 miesiąc w terminie 06-08.2017).

kalkulator Kancelaria doradcy podatkowego i biuro rachunkowe w Szczecinie  (na prawobrzeżu)  przyjmie studentów na staż w celu praktycznej nauki zawodu oraz absolwentów do pracy.

ABK US Studencie, Studentko! Posiadasz wiedzę, lecz brakuje Ci doświadczenia? Nie szkodzi. My Ci pomożemy! :) Zgłoś się do Akademickiego Biura Karier US, a my zorganizujemy dla Ciebie dodatkową praktykę w preferowanej przez Ciebie firmie/instytucji i zgodną z Twoim kierunkiem studiów. Szczegóły >>>
twip Zapraszamy na praktyki lub staże, które organizowane są w 30 kierunkach zawodowych dla studentów/tek Uniwersytetu Szczecińskiego.

DGS Wakacyjne praktyki w Finansach w DGS Business Services Sp. z o.o.
DGS Business Services to centrum usług wspólnych duńskiej grupy William Demant, znanego na całym świecie dostawcy rozwiązań medycznych, głównie aparatów słuchowych.

Cargotec-Kalmar Firma Kalmar będąca liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu proponuje studentom odbycie stażu w działach: administracyjnym, finansowym i w dziale sourcingu.

tom praktykiStudentom, którzy są zainteresowani bliższym poznaniem naszych Spółek, specyfiki branży oraz zdobyciem ciekawego doświadczenia zawodowego, proponujemy udział w programie: PŁATNE PRAKTYKI STUDENCKIE.
Do poszczególnych działów naszych Spółek poszukujemy studentów ostatnich lat studiów, otwartych na nowe wyzwania, dla których wartością jest własny rozwój oraz współpraca z innymi w celu uzyskania najlepszych efektów.
pdfOferta praktyk
TNOiK Szczecin Koło Analiz Gospodarczych zaprasza do odbycia stażu w Towarzystwie Naukowym Organizacji i Zarządzania oddz. Szczecin.

Jak do nas trafić


mapa wneiz