Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Baza praktyk

Enneida Szczecin Praktyka przy organizacji międzynarodowego transportu towarowego i doboru personelu.

Navarra IS Agencja Komunikacyjna Navarra.is zlokalizowana w centrum Berlina oferuje częściowo płatny staż/praktykę (również obowiązkowe praktyki studenckie) w dziale marketingu.
pdf Szczegóły oferty
Know How Zakład Usług Konsultingowych 'Know How' Sp. z o.o. - firma doradcza specjalizująca się w analizie organizacyjno-finansowej podmiotów leczniczych, w związku z rozwojem firmy i nowymi zleceniami,  poszukuje stażystów, którzy docelowo będą zatrudnieni jako analitycy.  pdf Szczegóły oferty
Freedomes Firma Freedomes proponuje praktykę w dziale projektów.
pdf Szczegóły
kalkulator Kancelaria doradcy podatkowego i biuro rachunkowe w Szczecinie  (na prawobrzeżu)  przyjmie studentów na staż w celu praktycznej nauki zawodu oraz absolwentów do pracy.

ABK US Studencie, Studentko! Posiadasz wiedzę, lecz brakuje Ci doświadczenia? Nie szkodzi. My Ci pomożemy! :) Zgłoś się do Akademickiego Biura Karier US, a my zorganizujemy dla Ciebie dodatkową praktykę w preferowanej przez Ciebie firmie/instytucji i zgodną z Twoim kierunkiem studiów. Szczegóły >>>
twip Zapraszamy na praktyki lub staże, które organizowane są w 30 kierunkach zawodowych dla studentów/tek Uniwersytetu Szczecińskiego.

Cargotec-Kalmar Firma Kalmar będąca liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu proponuje studentom odbycie stażu w działach: administracyjnym, finansowym i w dziale sourcingu.

tom praktykiStudentom, którzy są zainteresowani bliższym poznaniem naszych Spółek, specyfiki branży oraz zdobyciem ciekawego doświadczenia zawodowego, proponujemy udział w programie: PŁATNE PRAKTYKI STUDENCKIE.
Do poszczególnych działów naszych Spółek poszukujemy studentów ostatnich lat studiów, otwartych na nowe wyzwania, dla których wartością jest własny rozwój oraz współpraca z innymi w celu uzyskania najlepszych efektów.
pdfOferta praktyk
Kancelaria Podatkowa Zabawa Kancelaria Podatkowa Szczecin Sp. z o.o. poszukuje kandydatków na stanowisko: praktykant ksiegowości Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczegółowe informacje: pdf (do pobrania)

Jak do nas trafić


mapa wneiz