Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925
pressreaderDo  15 lipca 2018 r. trwa dostęp testowy do bazy Press Reader a do 20 lipca - do bazy  Legal Source. Bazy zostały udostępnione na platformie EBSCOhost uczelni.  Dostępne są lokalnie z komputerów na terenie instytucji oraz zdalnie z komputerów domowych.


Serwis Press Reader
Serwis, zapewnia dostęp do ponad 7000 gazet i magazynów z całego świata. Zawiera publikacje ze 120 krajów, w 60 językach. Tematyka dotyczy biznesu, technologii, muzyki, sportu, stylu życia, nauki i wielu więcej zagadnień. Inne zalety serwisu to:
– dostępność na jednej platformie Gazety Wyborczej, Polityki i Faktów z USA Today, Forbes i Le Figaro (wielu tytułów z krajów Europy Środkowej i Wschodniej).

– Dostępność gazet w dniu wydania.

Wejście do serwisu >>>>

Legal Source
Baza zawiera pełny tekst najbardziej znanych czasopism naukowych z zakresu prawa i jest autorytatywnym źródłem informacji odnośnie bieżących studiów, myśli i kierunków w dziedzinie prawodawstwa. Baza zawiera ponad 1100 czasopism pełnotekstowych, opracowanych przez specjalistów, szczegółowe dane bibliograficzne artykułów z wielu innych czasopism prawniczych, roczników, statutów, publikacji uniwersyteckich i dokumentów rządowych oraz ponad 320 przeglądów prawnych.

Baza została dodana na platformę EBSCOhost search.ebscohost.com/ i do wyszukiwarki EDS i jest dostępna w ramach sieci adresów IP instytucji.

Link bezpośredni: Legal source

Jak do nas trafić


mapa wneiz