Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925
Koło Naukowe  Rachunkowości UMK Toruń Koło Naukowe  Rachunkowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, zaprasza studentów kierunków ekonomicznych do  udziału w  Ogólnopolskim Konkursie  Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych oraz w XVI Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Adeptów Rachunkowości.


XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół  Wyższych.

Konkurs odbędzie się 3 kwietnia 2017 roku o godz. 13.00 w gmachu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK  przy ul. Gagarina 13a  w Toruniu.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a chęć uczestnictwa należy zgłosić, wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy do dnia 15 marca 2017 roku.

Wszyscy uczestnicy otrzymają drobne upominki, natomiast dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe i książkowe!

Pytania i zadania konkursowe będą obejmowały swoim zakresem zagadnienia rachunkowości finansowej, a przede wszystkim księgowości oraz sprawozdawczości finansowej.

Konkurs będzie składał się z dwóch etapów przeprowadzonych jednego dnia.

Etap pierwszy to test jednokrotnego wyboru, składający się z 25 pytań.

Do etapu drugiego, finałowego, zostanie zakwalifikowanych dwudziestu uczestników, którzy w pierwszym etapie zdobyli najwięcej punktów.

Finał będzie składał się z pytań otwartych, zadań liczbowych oraz operacji gospodarczych do zadekretowania.
Pojawią się także pytania dedykowane od specjalistów z dziedziny rachunkowości.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule podając: konkurs 2017.

docx Formularz zgłoszenia udziału w Konkursie
docx Regulamin Konkursu

Więcej
: www.knr.umk.pl/

XVI Ogólnopolska Studencka Konferencja Adeptów Rachunkowości

Konferencja odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2017 roku w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu.

Tematyka referatów powinna dotyczyć między innymi następujących zagadnień:
- standaryzacja rachunkowości,
- nowelizacja ustawy o rachunkowości,
- nowoczesne narzędzia rachunkowości zarządczej,
- audyt wewnętrzny i zewnętrzny,
- certyfikacja zawodu księgowego,
- wykorzystanie controllingu w przedsiębiorstwie,
- optymalizacja kosztów i inne.
Referaty nie mają określonej minimalnej liczby storn, jednakże maksymalna liczba stron to 12, nie zaliczając spisu literatury czy też tabel. Istnieje możliwość napisania pracy w zespole maksymalnie 3 osobowym.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 22 lutego 2017 r.
Referaty z pozytywną recenzją zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych w formie publikacji książkowej, a najciekawsze z nich wygłoszone.

Więcej >>>

Jak do nas trafić


mapa wneiz