Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925
Business meetings Katedra Mikroekonomii wraz z Kołem Naukowym AS zapraszają zapraszają na drugą edycję warsztatów w ramach spotkań Business hours pt.: Kreowanie profesjonalnego wizerunku w biznesie. Warsztaty odbędą się 1 marca 2017 r. (środa), Aula Stara,  godz. 8.30-10.00.


Warsztaty poprowadzi pani Katarzyna Szczudrawa - specjalista do spraw marketingu w firmie Profi Biznes - Trener biznesu, doradca zawodowy VCC, menadżer, Coach, specjalista w dziedzinie etykiety biznesowej, standardów obsługi oraz doradztwa wizerunkowego. Kreator profesjonalnego wizerunku biznesowego.

Uczestnicy wszystkich spotkań w ramach business hours otrzymają certyfikaty.

Spotkanie w dniu 14.12.2016 r.
Podczas sptkania w dniu 14.12.2016 r.  firmę DGS Business Services reprezentowali:
Pani Marcelina Nowysz - HR Business Partner
Pani Monika Ruta-Kujawa- Menadżer Operacyjny Finansowego Centrum Usług Wspólnych
Pani Anna Michniewicz - Menadżer Operacyjny Finansowego Centrum Usług Wspólnych.

Dzięki temu wspaniałemu wydarzeniu uczestnicy zdobyli informacje o dobrze prosperującej firmie działającej na naszym rynku a dzięki formie warsztatowej sami mogli poczuć się jak pracownicy tego przedsiębiorstwa. Dziękujemy gościom za inspirującą dawkę informacji i umiejętności, które pozwolą naszym uczestnikom poprawiać jakość życia. Uczestnicy wszystkich spotkań w ramach business hours otrzymają certyfikaty.Spotkanie w dniu 30.11.2016 r.
W dniu 30.11 br. studenci Wydziału byli uczestnikami kolejnego spotkania Business Hours,  którego gościem był Thomas R. Cutting-wiceprezes i światowy dyrektor sprzedaży i marketingu, lider w stosowaniu narzędzi i procesów sprzedażowych, który opowiedział o komunikacji i prezentacji.

W niekonwencjonalny sposób uczestnicy zdobyli ogromną wiedzę o komunikacji w budowaniu prezentacji swojej osoby oraz o cechach swojej osobowości. Mieliśmy również możliwość rozwoju umiejętności pracy w parach i wykorzystaniu posiadanych zdolności miękkich w utożsamieniu się z pewnym typem osobowości. Uczestnicy wzięli udział w porywającej dyskusji dotyczącej najistotniejszych elementów prezentacji. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia i na kolejne warsztaty z cyklu Business Hours.

Przypominamy również, że udział we wszystkich spotkaniach Business Hours zostanie potwierdzony certyfikatem.Spotkanie w dniu 16.11.2016 r.
W dniu 16.11 br. studenci Wydziału byli uczestnikami II spotkania Business Hours! W praktyczny sposób dowiedzieli się Jak osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej.

W czasie dyskusji uczestnicy poznali również elementy komunikatów niewerbalnych i bariery w komunikacji. Spotkanie miało charakter warsztatowy (jak widać po niestandardowym układzie krzesełek :).

Spotkanie poprowadziła Pani Marta Suska-Żółtowska i Jakub Stachyra- pracownicy Zespołu Sprzedaży Agentów Wyłącznych w Oddziale Regionalnym PZU SA w Szczecinie.

Jak do nas trafić


mapa wneiz