Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925
Business meetings Katedra Mikroekonomii wraz z Kołem Naukowym AS zapraszają na piąte warsztaty w ramach spotkań Business hours pt.: Trening: Kariera. Warsztaty odbędą się 18 stycznia 2017 r. (środa), sala 019,  godz. 8.30-10.00.


Warsztaty poprowadzą pracownicy firmy LSJ HR Group:

Marta Cichecka - ekspert ds. rekrutacji.
Specjalizuje się w docieraniu do odpowiednich kandydatów, różnymi drogami a tradycyjnymi, nowoczesnymi czy niekonwencjonalnymi. Posiada dużą wiedzę na temat lokalnego rynku pracy i zasad prowadzenia procesu rekrutacji. Od początku swojej kariery w rekrutacjach doradza również kandydatom jak dobrze zaprezentować się na rozmowach, co zrobić aby proces rekrutacji zakończył się dla nich pomyślnie.

Agnieszka Ekman-Mazurek - dyplomowany trener biznesu.
Trener, wykładowca, konsultant, projekt manager. Posiada doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży, zarządzaniu projektami i zespołem. Specjalizuje się w takich obszarach szkoleniowych jak: rozwijanie kompetencji, profesjonalna obsługa klienta, rozwiązywanie konfliktów, radzenie sobie ze stresem i trudnymi sytuacjami w pracy, asertywna komunikacja, rekrutacja i selekcja pracowników, kompetencje menedżerskie.

Warsztaty odbędą się 18 stycznia 2017 r. sala 019 godz. 8.30-10.00.


Podczas spotkania dla osób, które uczestniczyły we wszystkich warsztatach w ramach business hours zostaną wręczone certyfikaty.

plakat business hours 0117


Spotkanie w dniu 14.12.2016 r.
Podczas sptkania w dniu 14.12.2016 r.  firmę DGS Business Services reprezentowali:
Pani Marcelina Nowysz - HR Business Partner
Pani Monika Ruta-Kujawa- Menadżer Operacyjny Finansowego Centrum Usług Wspólnych
Pani Anna Michniewicz - Menadżer Operacyjny Finansowego Centrum Usług Wspólnych.

Dzięki temu wspaniałemu wydarzeniu uczestnicy zdobyli informacje o dobrze prosperującej firmie działającej na naszym rynku a dzięki formie warsztatowej sami mogli poczuć się jak pracownicy tego przedsiębiorstwa. Dziękujemy gościom za inspirującą dawkę informacji i umiejętności, które pozwolą naszym uczestnikom poprawiać jakość życia. Uczestnicy wszystkich spotkań w ramach business hours otrzymają certyfikaty.Spotkanie w dniu 30.11.2016 r.
W dniu 30.11 br. studenci Wydziału byli uczestnikami kolejnego spotkania Business Hours,  którego gościem był Thomas R. Cutting-wiceprezes i światowy dyrektor sprzedaży i marketingu, lider w stosowaniu narzędzi i procesów sprzedażowych, który opowiedział o komunikacji i prezentacji.

W niekonwencjonalny sposób uczestnicy zdobyli ogromną wiedzę o komunikacji w budowaniu prezentacji swojej osoby oraz o cechach swojej osobowości. Mieliśmy również możliwość rozwoju umiejętności pracy w parach i wykorzystaniu posiadanych zdolności miękkich w utożsamieniu się z pewnym typem osobowości. Uczestnicy wzięli udział w porywającej dyskusji dotyczącej najistotniejszych elementów prezentacji. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia i na kolejne warsztaty z cyklu Business Hours.

Przypominamy również, że udział we wszystkich spotkaniach Business Hours zostanie potwierdzony certyfikatem.Spotkanie w dniu 16.11.2016 r.
W dniu 16.11 br. studenci Wydziału byli uczestnikami II spotkania Business Hours! W praktyczny sposób dowiedzieli się Jak osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej.

W czasie dyskusji uczestnicy poznali również elementy komunikatów niewerbalnych i bariery w komunikacji. Spotkanie miało charakter warsztatowy (jak widać po niestandardowym układzie krzesełek :).

Spotkanie poprowadziła Pani Marta Suska-Żółtowska i Jakub Stachyra- pracownicy Zespołu Sprzedaży Agentów Wyłącznych w Oddziale Regionalnym PZU SA w Szczecinie.

Jak do nas trafić


mapa wneiz