Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925
IAI PHP CAMP Tylko raz w roku pojawia się okazja na bezpłatne warsztaty programowania w ramach IAI PHP CAMP. IAI PHP Camp #2 to wyjątkowe, zupełnie bezpłatne warsztaty programowania prowadzone nie przez teoretyków, ale doświadczonych programistów.

Głównym celem szkolenia jest pomoc uczestnikom w rozpoczęciu kariery, która ma prowadzić do dobrze płatnej pracy programisty PHP. Właśnie startują zapisy na drugą edycję IAI PHP Camp. Poprzednia edycja odbyła się rok temu i o każde miejsce walczyło ponad 10 osób. W tym roku spodziewamy się nawet większej frekwencji.

Aby rozpocząć swoją przygodę z IAI PHP Camp, trzeba samodzielnie opanować podstawy programowania oraz wypełnić internetowy quiz, dostępny na stronie internetowej www.phpcamp.idosell.com/. Na podstawie wyników testu, praktycy z IAI kwalifikują uczestników. Impreza ma formułę praktyczną, a na koniec warsztatów, zadania wykonywane zespołowo są oceniane.

Oprócz programowania i rywalizacji jest więc sporo nauki i pracy w grupie. Dlatego ukończenie imprezy, nie wspominając o wygraniu, sprawia że można tydzień później wybierać w ofertach pracy.

Jak do nas trafić


mapa wneiz